20 лютого Тимошенко знову вимагала негайно зареєструвати проект постанови про відставку прем’єра Гройсмана

Ініціатива лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко відправити у відставку чинного голову Кабміну Володимира Гройсмана зазнала фіаско. Відповідна постанова не зареєстрована у ВР, адже не набрала 150 підписів голосів. Про це повідомив спікер парламенту Андрій Парубій під час погоджувальної ради, передає канал 112 Україна.

У свою чергу, 20 лютого Тимошенко знову вимагала негайно зареєструвати проект постанови про відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Ще 10 лютого у ВРУ зареєстрували проект постанови про відставку очільника уряду.  У списку авторів – 13 депутатів. Головний ініціатор – Юлія Тимошенко.

Серед причин відставки Гройсмана зазначалось: падіння ВВП у доларовому еквіваленті, гіперінфляція, зниження рівня життя українців, свідома «зачистка» сіл, селищ і містечок, а також порушення демократії, свободи і розвитку країни.

Через деякий час того ж дня апарат Верховної Ради постанову видалив.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, під час засідання уряду 14 лютого Гройсман назвав Тимошенко «мамою української економічної слабкості, знищення української незалежності, корупції, популізму та неефективності».

У свою чергу, лідерка партії «Батьківщина» заявила, що  слова очільника Кабміну є «свідченням слабкості, неспроможності діяти морально і чесно».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ