23 лютого нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС

Представник нідерландської Християнсько-демократичної партії CDA Сібранд Бума заявив, що «кинув би у кошик» законопроект про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС, якщо обійняв би посаду прем’єр-міністра країни. Про це він сказав під час теледебатів у неділю напередодні загальних виборів 15 березня, передає УНН.

Бума, у якого є надії стати наступним нідерландським лідером, з самого початку сказав, що не може передбачити, що він зробив би, але згодом заявив, що відкликав би ратифікацію документа.

До слова, правоцентристська партія Буми є членом Європейської народної партії (ЄНП), найбільшої політичної сили в Європарламенті, традиційно дуже проєвропейської.

Як відомо, 23 лютого нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС попри те, що виборці не підтримали її під час референдуму минулого року.

Нідерланди є єдиною державою ЄС, що ще не ратифікувала угоду щодо більш тісної політичної, безпекової та торгової співпраці з Києвом після референдуму в квітні, на якому нідерландці більшістю голосів проголосували проти Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Саме для усунення занепокоєнь Нідерландів щодо Угоди лідери ЄС 15 грудня ухвалили рішення щодо України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ