Ігор Хсів
Політолог Ігор Хсів вважає, що повернути Крим можна лише шляхом посилення санкцій проти Росії

Розвязувати дипломатичним шляхом проблему повернення Криму зараз може бути запізно. Треба переходити не до женевського формату, а до будапештського – щоби були присутні всі глави країн-підписантів цього меморандуму.

Таку думку виданню Інформаційний Акцент висловив політолог Ігор Хсів, коментуючи заяву міністра фінансів Наталії Яресько про початок реалізації дипломатичної ініціативи щодо повернення Криму.

На думку експерта, повернути Крим можна тільки шляхом посилення санкцій проти Росії.

«Потрібно запровадити ще більше санкцій проти Росії – щоби долар коштував не 82, а 150 рублів. Тоді Росія точно розвалиться. Також повернути Крим можна було би успіхами України, реалізованими реформи. Тоді Крим побачить, що в Україні жити краще. Все це можна було робити ще рік тому, але маємо те, що маємо», – зазначив він.

Політолог підкреслив, що дипломатичним шляхом із Росією не можна розв’язати жодної проблеми.

«Росія розуміє лише мову сили. Протягом століть її історії вмовляння і дипломатія на Росію не діяли», – додав експерт.

Нагадаємо, міністр фінансів України Наталя Яресько взяла участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі, де заявила, що Київ розпочав реалізацію нової дипломатичної ініціативи щодо повернення Криму. За її словами, Україна планує скликати переговори з цього питання у так званому Женевському форматі.

Українська влада не має чіткої стратегії повернення Криму
Українська влада не має чіткої стратегії повернення Криму

БЕЗ КОМЕНТАРІВ