«Пояси смертників»
У Брюсселі знайшли місце виготовлення поясів смертників для терактів у Парижі

Пояси із вибухівкою терористів-смертників, які скоїли напади у Парижі, були виготовлені в одній із квартир Брюсселя. Про це повідомляє De Standaard.

Слідчі знайшли квартиру в брюссельській комуні Схарбек, яка, як вони вважають, служила явочною квартирою терориста Салаха Абдеслама після терактів.

Майстерню із виготовлення бомб слідство виявило 9 грудня під час обшуків. У квартирі були знайдені сліди вибухових речовин, а також три пояси, зшиті вручну. Також у приміщенні були виявлені відбитки пальців Абдеслама. Він перебуває у розшуку з 13 листопада.

Читайте: Організатора терактів у Парижі вбили під час спецоперації в Сен-Дені

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 13 листопада в Парижі була здійснена серія терактів. Невідомі відкрили стрілянину в одному з ресторанів, три вибухи прогриміли біля стадіону Stad de France, де проходив товариський матч футбольних збірних Франції та Німеччини, на якому був присутній французький президент Франсуа Олланд. Крім того, на рок-концерті в театрі Bataclan невідомі захопили заручників. Олланд своїм указом запровадив в країні надзвичайний стан. Незабаром його можуть продовжити на три місяці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ