Внаслідок надзвичайної події четверо осіб загинули на місці, ще двоє померли у медичних закладах

Осередок пожежі, яка виникла в одеській психіатричній лікарні, знаходився у приміщенні для сушки білизни. Про це повідомив заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Руслан Буханець, передає УНН.

«Осередок пожежі знаходився не в приміщенні, де проходило лікування, а під навісом так званого господарського призначення для сушки білизни і зберігання різних побутових речей», – зазначив Буханець.

За попередніми даними, причиною пожежі є занесення стороннього джерела запалювання. За словами Буханця, вона не пов’язана з несправністю обладнання.

Як пояснив Буханець, занесення стороннього джерела запалювання – це може бути як умисне потрапляння джерела горіння, тобто підпал, а може бути і необережне – наприклад, паління.

Уточнюється, що відповідно до чинного законодавства та доручень, які надавалися урядом, стосовно цього закладу проводилися заходи державного нагляду і контролю у вигляді перевірок протипожежного стану.

«Проводилися вони у 2017 році, 2018 році, і остання перевірка була у березні поточного року… З моменту першої перевірки більша половина зауважень була виправлена»¸ –повідомив Буханець.

За його словами, розпочався процес монтажу протипожежної сигналізації, яка в тій частині закладу, де виникла пожежа, вже була змонтована і спрацювала. Крім того, було приведено до ладу електрообладнання будівлі, проведені відповідні навчання.

Нагадаємо, ввечері 10 червня до поліції з ДСНС в Одеській області надійшло повідомлення про загоряння в 7-му відділенні Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я. Внаслідок надзвичайної події четверо осіб загинули на місці, ще двоє померли у медичних закладах.