Пожежний танк
Пожежний танк

До гасіння пожежі на нафтобазі під Васильковом у Київській області залучать пожежні танки. Про це на брифінгу на місці подій повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.

«На ранковому засіданні ми ухвалили рішення задіяти пожежні танки. Це полегшить підхід і роботу рятувальників», – заявив Аваков. У свою чергу, голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін повідомив, що продовжується вигорання 6 цистерн і приводів для паніки немає. За його словами, до гасіння пожежі залучено 45 одиниць техніки, зокрема, і пожежний потяг, а також 300 людей особового складу. Крім того створено резерв з 200 осіб і 21 одиниці техніки. Чиновник додав, що на сьогоднішній день постраждали 12 осіб: шість рятувальників і шість залізничників. З одним з членів екіпажу пожежного поїзда немає зв’язку, зараз він вважається зниклим безвісти.

Тим часом міський голова Києва Віталій Кличко закликав киян здавати кров для постраждалих від пожежі. «В київському опіковому центрі, деяких інших лікарнях медики зараз борються за життя та здоров’я постраждалих під час пожежі на нафтобазі під Києвом. Терміново потрібна кров», – написав Кличко на своїй сторінці у Facebook. Здати кров можна за адресою: вул. Баговутівська, 1, корпус 16, 4 -й поверх, з 9.00 до 13.00. З собою треба мати паспорт.

Довідка: Пожежний танк – гусенична пожежна машина, створена на основі танка Т-64 інженерами Харківського бронетанкового ремонтного заводу в 2010 році. Основною цариною застосування пожежних танків є ліквідація полум’я в місцях з утрудненим доступом і на складах боєприпасів. На даху танка встановлено спеціальний водомет, площа гасіння від 200 до 250 квадратних метрів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ