Партія «Свобода» подала апеляційну скаргу на ухвалу суду про призупинення рішення Київради про перейменування

Окружний адмінсуд Києва переніс розгляд позову про оскарження перейменування проспекту Ватутіна на честь Романа Шухевича на 31 серпня.  Про це повідомила представник позивачів у суді Єлєна Бережная на сторінці у Facebook.

За її словами, ухвалення цього рішення пов’язане з тим, що партія «Свобода» подала апеляційну скаргу на ухвалу суду про призупинення рішення Київради про перейменування проспекту Ватутіна та одночасно заяву про вступ у справу в якості третьої особи. Тому процесуально суд зобов’язаний дочекатися рішення суду апеляційної інстанції. 

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва 5 липня почав розглядати позов двох громадських організацій до Київради, які оскаржують перейменування проспекту Ватутіна на честь Романа Шухевича, а Московського проспекту – на честь Степана Бандери. Позов подали «Антифашистська правозахисна ліга» та «Єврейська правозахисна група».

Як відомо, рішенням Київради від 1 червня Проспект генерала Ватутіна перейменували на Проспект ім. Романа Шухевича. Втім 13 червня Окружний адмінсуд Києва призупинив процес перейменування на час розгляду позову проти зміни назви.

30 червня секретар Київради Володимир Прокопів повідомив, що рішення Київської міської ради про перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича набуло чинності.

1 КОМЕНТАР

  1. Ватна наволоч все не може заспокоїтися – зайва хромосома не сприяє зваженому сприйняттю реальності.

Comments are closed.