Маккейн схвалив арешт очільника ДФС Романа Насірова

Очільник комітету сенату США зі збройних сил Джон Маккейн заявив, що арешт відстороненого глави української ДФС Романа Насірова вважає позитивним кроком, та наголосив на важливості створення незалежного антикорупційного суду. Про це повідомляє прес-служба політика.

«Арешт відстороненого очільника ДФС Романа Насірова, який підозрюється в розтраті коштів – це позитивний крок українського уряду в боротьбі з корупцією», – підкреслив американський високопосадовець.

За його словами, Національне антикорупційне бюро України відзначилося гідною роботою щодо розслідування та щодо тривалих спроб протистояти корупції серед офіційних осіб.

«Цей успіх підкреслює важливість незалежних розслідувань з боку НАБУ та необхідність створення антикорупційного суду для винесення справедливих вироків винним в корупції», – зауважив Маккейн.

Також він зазначив, що довгострокові стабільність і успішність в Україні залежать від прихильності реформам, а також посилення законодавства та боротьби з корупцією: «Висловлюю схвалення уряду України в досягненні прогресу і його безперервної боротьби з корупцією».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ