В Іспанії ідентифікували тіла усіх 15 загиблих у терактах в Барселоні та містечку Камбрільс

Поліція Каталонії затримала 22-річного марокканця Юнеса Абуякуба, який був за кермом мікроавтобуса, що скоїв наїзд на людей на туристичній вулиці Ла Рамбла в Барселоні. Про це пише Європейська правда з посиланням на місцеві ЗМІ.

Абуякуб – єдиний з 12 підозрюваних у справі про теракти, який досі залишався на свободі.

Затримання відбулось у районі Ал Пенедес провінції Барселона. Поліція Каталонії офіційно не підтвердила затримання Абуякуба. Але раніше у Twitter прес-служба розмістила повідомлення про проведення спецоперації у цьому ж районі.

Водночас низка іспанських ЗМІ поширила інформацію про ліквідацію поліцією чоловіка із поясом смертника у муніципалітеті Субіратс. Поки не зрозуміло, як ці два інциденти пов’язані між собою.

Тим часом в Іспанії ідентифікували тіла усіх 15 загиблих у терактах в Барселоні та містечку Камбрільс.

Всього загинули шестеро громадян Іспанії, троє громадян Італії, двоє з Португалії та по одному з Бельгії, Сполучених Штатів, Канади та Австралії. Десятьох жертв ідентифікували за відбитками пальців, а решту – завдяки тесту ДНК.

Нагадаємо, 17 серпня у туристичному центрі Барселони водій фургона наїхав на перехожих. Згодом у туристичному містечку Камбрільс терористи планували здійснити аналогічний теракт, але поліція ліквідувала терористів.

Внаслідок двох терактів у Іспанії загинули 15 осіб, понад 130 дістали поранень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ