«Зоряні війни»
Прем’єра стрічки відбудеться 15 грудня 2016 року

Реліз 8-го епізоду «Зоряних війн» перенесли на сім місяців. Прем’єра стрічки відбудеться 15 грудня наступного року замість 26 травня. Про це повідомляється на сайті фільму.

Імовірно, компанія Disney збирається повторити касовий успіх «Пробудження Сили», яка встановила рекорди зборів у США і за кордоном, відклавши дату виходу нового епізоду на час новорічних канікул.

Нагадаємо, режисером нової стрічки є Раян Джонсон. Він також працює над сценарієм 9-ї частини, яка має завершити третю трилогію «Зоряних війн». Окрім того, Disney також випустить спін-офф «Зоряні війни: Вигнанець» у грудні 2016 року.

Раніше повідомлялося, що 6 січня 2016 року «Зоряні війни: Пробудження сили» побили рекорд за зборами в Північній Америці, який належав «Аватару». 27 грудня 2015 року фільм встановив рекорд за швидкістю касових зборів: за перші 12 днів прокату картина Джей Джей Абрамса зібрала мільярд доларів.

Попереднє досягнення належало «Світу Юрського періоду», який заробив таку суму за 13 днів прокату. Наразі збори блокбастера вже перевищили 1,87 млрд.доларів.

Читайте: У США живе Дарт Вейдер зі справжнім паспортом

БЕЗ КОМЕНТАРІВ