Давид Арахамія є четвертим номером партії «Слуга народу»

Президент України Володимир Зеленський призначив блоґера, IT-підприємця Давида Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради.  Відповідний указ №423/2019 оприлюднений на сайті глави держави, передає Вголос

Давид Арахамія є четвертим номером партії «Слуга народу».

«Не хочу декларувати багато на старті, але всі попередні консультації з великими інвесторами свідчать про те, що Україна може щонайменше втричі збільшити нинішній обсяг інвестицій у країну. Отримав завдання від президента зробити цей процес якнайшвидшим», – прокоментував своє призначення Арахамія.

Миколаївський бізнесмен Давид Арахамія, відомий як Давид Браун, є співзасновником міжнародної IT-компанії Template Monster, засновником волонтерської організації «Народний проєкт», що допомагає українським військовим на Сході, з 2016 року очолював міжнародну платформу зі створення сайтів Weblium.

Національна інвестиційна рада – це дорадчий орган при адміністрації президента, створений в 2016 році. Раніше його очолював Борис Ложкін, співзасновник холдингу UMH. Ця рада займається залученням інвестицій в країну, держполітикою щодо поліпшення інвестиційного клімату.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше президент Володимир Зеленський призначив своїм позаштатним радником фотографа і режисера Гео Лероса.