Український пілот здійснив складну посадку літака фактично наосліп

Український льотчик Олександр Акопов, який працює пілотом на рейсах турецької компанії AtlasGlobal, отримав нагороду «За мужність» за те, що здійснив героїчну посаду понівеченого судна, врятувавши пасажирів.

Відео, як понівечене негодою судно сідає в аеропорту Стамбула, захопило Мережу.

Літак авіакомпанії AtlasGlobal потрапив в ураган. Лобове скло лайнера і його кормова частина були повністю розтрощені. Пілотам буквально доводилося наосліп садити його в аеропорту Ататюрка.

За штурвалом був український льотчик Олександр Акопов, який у надзвичайних умовах зміг приземлити літак і за добу став національним героєм у Туреччині.

Олександр Акопов. Гордість України. Герой Туреччини. Посадив літак з розбитими склом та носовою частиною в стамбульськом…

Posted by Andriy Tsaplienko on Freitag, 28. Juli 2017

29 липня Президент України Петро Порошенко відзначив його орденом «За мужність», про що повідомила прес-служба глави держави.

В Указі, підписаному Порошенком зазначається, що українця відзначено високою державною нагородою за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання службового обов’язку і високий професіоналізм.

Олександр Акопов – це ім'я сьогодні знає весь світ. І для мене було великою приємністю особисто подякувати Олександру за…

Posted by Петро Порошенко on Samstag, 29. Juli 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ