Українці просять високопосадовців не піаритися та не йти на 1 вересня

У соціальних мережах поширюється повідомлення від батьків школярів, які просять Президента, міністрів, нардепів і чиновників не робити собі піар-кампанії 1 вересня на урочистостях з нагоди початку навчального року у школах.

«Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам – інколи ви запізнюєтесь, інколи ваші промовисті промови занадто нудні та довгі. Якщо ви не знаєте, то «святкове вбрання» навчального закладу для вас – кульки, прапорці, квіти – це все за кошти нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школах», – ідеться у повідомленні на Facebook.

«Якщо вже така нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то не приїжджайте 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони, приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною, де навіть за децентралізації, міська чи районна влада не переймається освітою. Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу та з метою допомогти», – підкреслили активісти.

На заклик батьків поки єдиною відреагувала виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка написала, що приєднується до заклику.

Дорогі колеги в уряді, парламенті і місцевій владі! А ви вже бачили це звернення від батьків школярів не приходити до шк…

Posted by Уляна Супрун on Thursday, August 17, 2017

Читайте: Усі школи Херсонщини переведуть на українську мову навчання

БЕЗ КОМЕНТАРІВ