Володимир Зеленський / Фото Офісу президента

В Офісі президента є кілька груп впливу, які намагаються не допустити без свого схвалення прямої комунікації глави держави Володимира Зеленського із «зовнішнім світом». Як пише Українська правда, найближче оточення тримає Зеленського у свого роду «футлярі».

«В АП є кілька груп впливу. Вони різні, але роблять приблизно одне й те саме – намагаються відрізати Зеленського від зовнішнього світу, не допустити прямої комунікації з президентом без них. Якщо образно, то Богдан-Шефір-інші – вони намагаються тримати Зеленського в зручному для нього футлярі, між своїми», – цитує видання одного з діючих міністрів, не називаючи його імені.

Як відомо, в кінці липня виник скандал у зв’язку з тим, що МЗС України відправило ноту РФ з приводу полонених моряків без узгодження із Зеленським. Тоді президент на прес-конференції висловив обурення з приводу того, що дізнається інформацію про міжнародні кроки України зі ЗМІ. «Українська правда» з посиланням на джерела повідомляє, що за кілька тижнів до цього глава МЗС Павло Клімкін багаторазово намагався домогтися зустрічі з главою держави і навіть телефонував у приймальню. Однак, з моменту інавгурації Володимир Зеленський жодного разу так і не зустрівся з міністром закордонних справ. Поки невідомо, чи знав Зеленський про цей дзвінок, чи ні.