Додон відзвітував у Facebook про зустріч із нібито князем Християнського ордену Мальтійських лицарів

Президент Молдови Ігор Додон відзвітував у Facebook про зустріч із князем Християнського ордену Мальтійських лицарів, Торнбйорном Патерно Кастелло ді Каркачі з Італії, якого, як з’ясувалося, у Мальтійському ордені називають самозванцем. Про це свідчить допис, який поширила молдовська журналістка Наталія Морарь у Facebook.

«Провів зустріч із князем Християнського ордену Мальтійських лицарів, паном Торнбйорном Патерно Кастелло ді Каркачі з Італії, який перебуває в нашій країні з ознайомчим візитом», – зазначив Додон у своєму Facebook.

Однак, як з’ясувалося, згаданого «князя» немає у переліку керівництва Мальтійського ордену. Там його називають самозванцем і навіть подавали на нього до суду. Щоправда, суди він виграє.

😂😂😂

Gepostet von Natalia Morari am Mittwoch, 18. Juli 2018

Справа в тому, що Орден Мальтійських лицарів дійсно існує, однак як приватна організація Торнбйорна Патерно Кастелло ді Каркачі, і судді вважають, що приватна організація може називатися як завгодно.

Водночас Ватикан у цьому плані більш категоричний: «Святий престол не визнає нові або створені на основі знайдених середньовічних документів Ордени і визнає тільки Суверенний Військовий Орден Мальти, Суверенний Орден Госпітальєрів Іоанна Єрусалимського на Родосі і Мальті і Орден Святого Гробу Господнього в Єрусалимі».

Читайте: Молдовські військові всупереч Додону приїхали на навчання в Україну (фото)