19 червня Порошенко відбув з робочим візитом до США

20 червня у  Вашинґтоні відбудеться перша зустріч Президента України Петра Порошенка з Президентом США Дональдом Трампом. Під час робочого візиту глава Української держави зустрінеться ще з низкою високопоставлених американських посадовців. Про це пише 24 канал

«У нас буде фантастична програма. Дуже важливо, що зустріч моя, як українського президента, в Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна. Для того, щоби всі були озброєні інформацією, щоби нікому не залишити шансу на несправедливість», – зазначив Порошенко під час зустрічі з українською діаспорою у  Вашинґтоні.

Президент України також зазначив, що, окрім Трампа, у вівторок матиме зустріч із державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, керівництвом Міноборони США, міністерства торгівлі, а також міненергетики.

Порошенко похвалився, що ще ніколи не було такого потужного візиту: «Він важливий для того, щоб ми мали можливість поспілкуватися і з приводу нашої співпраці в сфері безпеки, політики і економіки».

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, у вівторок вранці Президент України має зустрітися з віце-президентом США Майклом Пенсом, після цього у нього відбудуться переговори з президентом США Дональдом Трампа. Згодом глава держави проведе переговори з міністром оборони США Джеймсом Меттісом, з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард та президентом Світового банку Джимом Ен Кімом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ