Політичний експерт Кость Бондаренко

Політичний експерт Кость Бондаренко у коментарі Слову і Ділу заявив, що у інциденті з продовженням вибухів у Балаклії найпростіше говорити про диверсію. Це очевидно, але інколи є ситуації, коли насправді «кінці у воду».

«Війна триває третій рік. Ми не знаємо, яка ситуація у країні з обігом зброї, ринком зброї та скільки неврахованої зброї на руках. Тому логічно, що є потреба зробити все, щоб будь-яка перевірка, комісія не могла знайти крайніх та покарати винних. Проте поряд з усіма уже озвученими версіями є третій варіант, який ніхто не озвучить – навмисні дії, спрямовані на те, щоб приховати корупцію в оборонній галузі», – висловив думку Бондаренко.

Він зауважив, що, звісно, найвигідніше говорити про диверсію, хоча ніхто не виключає цього, але аргументи про те, що це все витівки супутника Росії, який лазером із космосу вразив склади – це вже занадто.

Експерт переконаний, що при всіх заявлених позиціях не варто відкидати й варіант навмисного підпалу.

«Для когось війна, а для когось – це мільйони доларів у кишеню. Поки що, на жаль, головна суть цієї війни для багатьох – набивання кишень», – заявив політолог.

«Високопоставлені мародери як в РФ, «Л/ДНР» так, на жаль, і в нашій країні не дають закінчити цю війну. Це не звичайні солдати продовжують війну, а ті, хто на ній заробляють», – стверджує фахівець.

За його словами, незалежно від ситуації, що там склалася, найгірше те, що в країні немає практики взяття відповідальності, принаймні визнання вини, не говорячи вже про відставку, а натомість чиновники чіпляються за свої крісла всіма можливими та неможливими силами.

«Складно сказати, що виграє Україна від того, що Полторак перебуває на своїй посаді, але відсотки знищення боєприпасів в Україні називають різні, до 20%. Невідомо, скільки грошей та сил пішло на евакуацію населення, гасіння пожежі, але очевидно, що шкоди Україні це завдало величезної», – підсумував політолог.

Читайте: Кількість постраждалих унаслідок пожежі у Балаклії зросла до трьох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ