Активісти готують ще одну акцію протесту біля цього закладу

У Львові під час акції проти носіння натурального хутра працівниця однієї з крамниць, де відбувався пікет, дозволила собі антиукраїнську витівку й погрожувала активістам«Путіним». Про це активісти розповіли у соцмережах.

«Спочатку жінка вийшла з магазину і вимагала, щоб я йшла геть від магазину. Коли ж я відповіла, що стою на тротуарі в громадську місці, а не на її території, вона спробувала порвати мій плакат. Я їй цього не дозволила і продовжила пікетування. За деякий час вийшла вже інша жінка, з якою в мене й решти пікетувальників почалась словесна перепалка, в ході якої від продавчині прозвучало наступне, цитую: «Виучітє сначала язик!» і «Путіна на вас нєту!» – розповіла активістка Анастасія Вінславська.

Латентне сепарство у Львові або #Вата_в_шубі:На вчорашньому Всеукраїнському пікеті в центрі Львова проти хутра працівниця або власниця магазину проганяла активістку Автономного Опору Anastasia Vinslavska з такими словами : Выучи русский язык! Путина на вас нет!За словами Анастасії:"Спочатку жінка вийшла з магазину і вимагала, щоб я "йшла геть від магазину". Коли ж я відповіла, що стою на тротуарі в громадську місці, а не на її території, вона спробувала порвати мій плакат. Я їй цього не дозволила і продовжила пікетування. За деякий час вийшла вже інша жінка, з якою в мене та інших пікетувальників почалась словесна перепалка, в ході якої від продавчині прозвучало наступне, цитую: "выучите сначала язык" і "Путина на вас нету". На завершення вони не знайшли нічого кращого, ніж облити мене з відра водою, що лише зайвий раз показує рівень їхньої культури, точніше, її відсутність.Як не сумно усвідомлювати, але, здається, латентні сєпари є і у моєму рідному Львові, і не на екскурсію приїхали, але живуть тут і займаються кривавим бізнесом."https://www.facebook.com/a.vinslavska/posts/1737965846266735Ось така історія сталась з нашою активісткою під час пікетів проти використання хутра у Львові. Акція "Геть вату в хутрі" відбудеться в понеділок о 10.00 біля цього сепарського магазину на проспекті "Свободи" 23. Приєднуйтесь!

Gepostet von Автономний Опір am Sonntag, 21. Januar 2018

На цьому тлі 22 січня о 10 ранку активісти готують ще одну акцію протесту біля стін цього магазину – «Геть вату в хутрі».

Сьогодні в багатьох містах країни відбулись "Всеукраїнські одиночні пікети проти натурального хутра". Ми, як активісти…

Gepostet von Anastasia Vinslavska am Samstag, 20. Januar 2018

Читайте: СБУ обшукала квартиру підозрюваного в сепаратизмі соліста Львівської опери