У столиці спіймали та прив’язали до стовпа продавця наркотиків

Увечері 8 лютого на Майдані незалежності у Києві невідомі зловили і прив’язали скотчем до стовпа хлопця, який продавав амфетамін підліткам. Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

Очевидці інциденту викликали поліцію, якій повідомили про те, що невідомі зловили і побили дитину. Водночас за інформацією ЗМІ, слідів значних травм на хлопці не виявлено.

В Киеве на Майдане словили и привязали скотчем к столбу парня, который продавал амфетамин подросткамНеравнрдушные граждане вызвали полицию, сообщив что словили и избивают ребенка, однако на этом ребенке следов значительных травм не обнаружили. Очень просим не пытаться продавать наркотики, вас тоже могут словить маньчки, и без видео….

Gepostet von dtp.kiev.ua am Freitag, 8. Februar 2019

У коментарях в соцмережах здебільшого підтримують тих, хто спіймав продавця амфетаміну: «Правильно, ще дешево відбувся. Якщо держава не вважає наркотики злочином проти себе, то люди розуміють і намагаються робити, що можуть», «Він теж сидить на наркотиках або тільки барига? Якщо залежний, то примусово лікувати, і в’язниця, якщо барига, то нехай відповідає за законом і висить на стовпі».

Читайте: Інспектор київського СІЗО погорів на торгівлі наркотиками (фото)