Продюсер Джамали розповів про фінансові махінації на конкурсі

До «Євробачення-2017» було багато запитань, як і до його початку – і питань не поменшало після його завершення. Продюсер минулорічної переможниці конкурсу Джамали Ігор Тарнопольський розповів Karabas про найбільші проблеми не лише «Євробачення-2017», а й інших структур, які впливають на різноманітні явища суспільного життя.

За словами Тарнопольського, підхід, за яким організовували «Євробачення», властивий українським реаліям на всіх рівнях: тотальна корумпованість та профнепридатність.

«Скільки ми можемо спрямувати грошей на «Євробачення»?». «Ну, давайте 30 мільйонів євро». Це ж нонсенс. Неможливо виділити гроші на те, що ще не пораховано. Це розмова не про те, як провести конкурс. Це розмова на тему «скільки грошей ми розпиляємо?». Я сходив на кілька нарад оргкомітету і потім припинив це робити. Це було нестерпно слухати і бачити», – підкреслив продюсер.

За його словами, як виявилося, навіть ідея з вибором міста, в якому мав відбуватись конкурс, була всього лише відволіканням уваги громадськості від реальних проблем з проведенням заходу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ