Російський опозиціонер переконаний: Захарченко не відповість за заяву щодо «Малоросії»

Окупований Росією Донбас можна звільнити до початку президентських виборів в Росії, намічених на березень 2018 року, прогнозує російський опозиціонер Константін Боровой у статті для Апострофа, коментуючи ухвалення Держдумою РФ закону, який спрощує отримання російського громадянства для українців.

«Якщо говорити про потенційну можливість використання цього інструменту для залучення жителів окупованого Донбасу до участі в президентській кампанії 2018 року (у результаті якої Путін планує знову стати президентом РФ – ред.), то я дуже сподіваюся, що до березня 2018 року цю ситуація не доживе. І Україна доможеться повернення Донбасу і припинення існування бандитського анклаву на своїй території», – підкреслив політик.

На цьому тлі він нагадав, що 19 липня американські сенатори зробили заяву з приводу того, що Путін недоговороздатний, тому необхідно визначити усі дипломатичні і військові шляхи для вирішення цієї проблеми.

«Щодо заяви ватажка «ДНР» Захарченка про створення «Малоросії», то це спроба підтримати проект бодай у такий вербальній формі. Тому що він, звичайно, вже здох, бандити позбавлені достатнього фінансування та моральної підтримки. Це нова наліпочка на дуже сильно протухлий товар», – переконаний Боровой.

Також він запевнив, що юридичних наслідків заяв Захарченка бути не може, «а тріскотня буде в ЗМІ Росії, як завжди буває в пропагандистських кампаніях».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ