Президент призначив Савченка головою Миколаївської ОДА

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, який оскандалився через неймовірну кількість помилок під час проходження конкурсу на цю посаду, продовжує роботу після випробувального терміну. Про це повідомила керівник департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента Наталія Анненкова, пишуть Українські новини.

«Оскільки випробувальний термін у Олексія Савченка завершився, він працює на посаді голови Миколаївської обласної державної адміністрації», – сказав вона.

Згідно із законом «Про державну службу», в акті про призначення на посаду суб’єкт призначення може встановити випробування з метою перевірки відповідності державного службовця займаній посаді із зазначенням його терміну.

Якщо строк випробування закінчився, а держслужбовця не ознайомили з наказом про його звільнення з посади держслужби, вважається, що він пройшов випробування.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, під час письмового тесту на конкурсі Савченко упорався із 40 завданнями за дуже короткий проміжок часу – лише за 6 хвилин, але при цьому припустився купи помилок. У його роботі – численні ляпи, невідповідність у відмінках та кричуще безграмотні мовні звороти. Наприклад, кандидат написав «диячу освиту» замість «дитячу освіту» або «навидь ликів» замість, очевидно, «навіть ліків».

Після визначення переможця комісією 6 жовтня 2016 року Президент призначив своїм указом Савченка головою Миколаївської ОДА з терміном випробування 3 місяці і з оплатою згідно із законодавством.

У листопаді суд зобов’язав Національну поліцію розслідувати, як Савченко пройшов конкурс на посаду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ