Януковича підозрюють в отриманні 26 мільйонів хабара під виглядом авторської винагороди
«Проффесор» Янукович

Екс-президента Віктора Януковича підозрюють в отриманні 26 млн грн хабара під виглядом авторської винагороди. Як повідомили 13 серпня в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, Управління спецрозслідувань Головного слідчого управління ГПУ склало повідомлення про підозру Януковичу у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч. 4 Кримінального кодексу України.

Януковича підозрюють в отриманні хабара в сумі 26 млн грн у період 2011-2012 років за сприяння з використанням свого службового становища особам, яким було підконтрольне підприємство ТОВ «Новий світ», у веденні підприємницької та іншої діяльності, а також заступництво за них у відносинах з державними та правоохоронними органами.

Зазначену неправомірну вигоду Янукович отримав під виглядом авторської винагороди за видані та написані ним у майбутньому книги, повідомляє Генпрокуратура.

За даними начальника управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури України Сергія Горбатюка, проти Януковича загалом відкрито 5 кримінальних проваджень. «5 виходить: «Межигір’я», Сухолуччя, злочини на Майдані, злочинна організація, «Укртелеком», – заявив він.

Нагадаємо, згідно з декларацією про доходи Янукович у 2012 році отримав від ТОВ «Друкарня «Новий Світ» авторську винагороду в сумі 15 млн 551 тисяч грн. відповідно до умов видавничого договору, укладеного в 2011 році, не видавши при цьому жодної нової книги. Як виявилось пізніше, донецька друкарня «Новий світ» насправді не випускає книги.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 серпня замість екс-президента Віктора Януковича у Головне слідче управління Генеральної прокуратури України прийшов на допит його адвокат Віталій Сердюк. Повістка про офіційний виклик Януковича до ГПУ 6 серпня була опублікована в газеті «Урядовий кур’єр».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ