Прохор Антоненко, депутат Київради

Завдяки активній громаді Святошинського району вперше влада була вимушена відправити на повторні громадські слухання незаконний детальний план території «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиць Героїв Космосу, Жмеринська, залізниця у Святошинському районі м. Києва.

17.05.17 р. Департамент архітектури оголосив про повторне обговорення проекту ДПТ.
19.05.2017 р. в газеті «Хрещатик» було надруковане повідомлення про початок громадського обговорення ДПТ «Борщігівський-1» і у громади є місяць на направлення зауважень до Департаменту архітектури та внесення записів у відповідному журналі в Святошинській РДА.

Все б було добре, проте текстову частину проекту не оприлюднили, тому писати зауваження, як вимагає ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» не зрозуміло на основі чого. Не новина, що Кличку та Департаменту архітектури плювати на киян та, попри годинні розмови і спроби переконати представників департаменту та розробників, вони так і не погодились виконати вимогу закону та оприлюднити графічні та текстові матеріали для ознайомлення і написання на їхній основі пропозицій та зауважень.

Оскільки київські чиновники готові все зробити, аби приховати інформацію від киян, скористався правом депутата Київради ознайомитись з томами проекту і викладаю фото матеріалів https://drive.google.com/open… для використання в написанні зауважень та пропозицій до ДПТ «Борщагівський-1».

Джерело: Прохор Антоненко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ