Прохор Антоненко, депутат Київради

Продаж алкоголю на розлив дозволений тільки в кафе, ресторанах або інших закладах харчування. Попри це в столиці є маса ларьків, в яких наливають відверту «па льонку». Виклик поліції і слідчо-оперативної групи в такому разі, зазвичай, зводиться до багатогодинних виправдань, чому правоохоронці безсилі й «не можуть» нічого зробити. Як наслідок – відсутність касових апаратів та необхідних документів абсолютно не є перешкодою для бізнесу, що займається розливом з-під прилавку пойла невідомого походження. Очевидно, що така незаконна торгівля в Києві можлива лише за умови, коли її покриває міська влада з поліцією. Пани Arsen Avakov та Андрей Крищенко, ви щось чули про цей незаконний однак дуже прибутковий бізнес в столиці?

Доказ бездіяльності поліції https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1888074804539608&id=100000113218526

Оскільки імпотентні органи не збираються з цим боротися, разом з активістами ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» провели акцію прямої дії. Самостійно припинили (хоч на деякий час) діяльність трьох «наливайок» у Святошинському районі столиці.

Під час акції було вилучено та утилізовано сотні літрів алкоголю. Тільки в одній з розливайок знаходилось 75 літрів сурогату в п’яти літрових пластикових каністрах та виличезна кількість невідомого пойла у скляних пляшках.

Лише системною боротьбою із цим ганебним явищем можна досягти успіху. Приєднуйтесь! Разом – сила!!!

Київ потерпає від "наливайок" в яких продають сурогат невідомого походження Продаж алкоголю на розлив дозволений тільки в кафе, ресторанах або інших закладах харчування. Не дивлячись на це, в столиці є маса ларків, в яких наливають відверту " пальонку". Виклик поліції і слідчо-оперативної групи в такому разі, зазвичай зводиться до багатогодинних виправдань чому правоохоронці безсилі і "не можуть" нічого зробити. Як наслідок відсутність касових апаратів та необхідних документів, абсолютно не є перешкодою для бізнесу, що займається розливом з-під прилавку пойла невідомого походження. Очевидно, що така незаконна торгівля в Києві можлива лише за умови, коли її покриває міська влада з поліцією. Пани Arsen Avakov та Андрей Крищенко ви щось чули про цей незаконний однак дуже прибутковий бізнес в столиці? Доказ бездіяльності поліції https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1888074804539608&id=100000113218526Так як імпотентні органи не збираються з цим боротися, разом з активістами ВО"Свобода» та ВГО «Сокіл» провели акцію прямої дії. Самостійно припинили (хоч на деякий час) діяльність трьох «наливайок» у Святошинському районі столиці. Під час акції було вилучено та утилізовано сотні літрів алкоголю.Тільки в одній з розливайок знаходилось 75 літрів сурогату в п'яти літрових пластикових каністрах та виличезна кількість невідомого пойла у скляних пляшках.Лише системною боротьбою із цим ганебним явищем можна досягти успіху. Приєднуйтесь!Разом – сила!!!https://youtu.be/YqCvbT-LyAc

Posted by Прохор Антоненко on Friday, July 21, 2017

Джерело: Прохор Антоненко

2 КОМЕНТАРІ

  1. Очень дельное предложение-закрыть эти совковые позоры,страдальцев-на принудительное лечение…если полиция не реагирует-значит они с наливайки имеют долю,заканчивая начальником местного управления…базар на ст.Героев Днепра-там возле разливаем собираются как здешние так и едущие транзитом дальше придурки-нормальными ,сюдя по их мордам и поступкам,этих типа людей просто невозможно…как и ту типа бабу ,которая стоит на на разливе и способствует чужому горю…а сколько там лазит явных наркоманом и просито непонятных и опасных для нормальных людей личностей…это касается также и разного рода контор где делают ставки на спорт-туда часто ходят люди с какой либо зависимостью…такие забегаловки,также и ломбардная сеть-позор Украины,кормушки для моральных уродов,отмывка денег для криминала.

    • сурогат яким там торгують в народі зветься АВАКІВКА,думаю ви розумієте чому саме так зветься!!

Comments are closed.