Прохор Антоненко, депутат Київради

Тільки нещодавно кияни, а особливо мешканці Святошинського району, змогли з полегшенням зітхнути після тривалого капітального ремонту Кільцевої дороги. Під час ремонтних робіт перекривася рух транспорту в одному з напрямків, знімали старий асфальт (на шляхопроводі до бетонних перекриттів) і вкладали нове покриття шар за шаром. Міська влада піарилась, що роботи проводяться турками якісно і з гарантією.

Пройшло кілька місяців і «Київавтодор» вирішив зідрати новеньке покриття на шляхопроводі біля кінцевої третього трамваю і зробити ремонт стиків між бетонними перекриттями. Директор «Київавтодору» пан Густєлєв, якого мер Києва гучно звільняв після обвалу Шулявського шляхопроводу, так само на своїй посаді. А кияни так само змушені страждати від безгосподарського підходу влади, стояти годинами в багатокілометрових заторах у спеку з чисельними аваріями.

Чому ремонт стиків не зробити, коли знімався весь шар старого асфальтного покриття до бетону?

Чому ніхто не несе відповідальність за халатність і закатування в асфальт бюджетних коштів?

Питання до мера Києва Віталія Кличка, який тим часом відпочиває в США, святкуючи свій день народження.

Київавтодор руйнує нове асфальтне покриття зроблене туркамиТільки нещодавно кияни, а особливо мешканці Святошинського району, змогли з полегшенням зітхнути після тривалого капіталтного ремонту Кільцевої дороги.Під час ремонтних робіт перекривася рух транспорту в одному з напрямків, знімали старий асфальт (на шляхопроводі до бетонних перекриттів) і вкладали нове покриття шар за шаром. Міська влада піарилась, що роботи проводяться турками якісно і з гарантією. Пройшло кілька місяців і Київавтодор вирішив зідрати новеньке покриття на шляхопроводі біля кінцевої третього трамваю і зробити ремонт стиків між бетонними перекриттями. Директор Київавтодору пан Густєлєв, якого мер Києва гучно звільняв після обвалу Шулявського шляхопроводу, так само на своїй посаді. А кияни так само змушені страждати від безгосподарського підходу влади, стояти годинами в багатокілометрових пробках у спеку з чисельними аваріями. Чому ремонт стиків не зробити коли знімався весь шар старого асфальтного покриття до бетону? Чому ніхто не несе відповідальність за халатність і закатування в асфальт бюджетних коштів? Питання до мера Києва Віталія Кличка, який тим часом відпочиває в США святкуючи свій день народження.Писав про це раніше https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1940331649313923&id=100000113218526

Posted by Прохор Антоненко on Thursday, July 20, 2017

Писав про це раніше https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1940331649313923&id=100000113218526

Джерело: Прохор Антоненко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ