Прохор Антоненко, депутат Київради

Ви тільки уявіть, коли депутати через свавілля тітушок блокують сесію Київради, в цей же час тітушки захоплюють земельну ділянку під майбутнє незаконне будівництво, що на розі вулиць Львівська – Живописна в Святошинському районі столиці.

Через блокування президії сесія Київради знову не відбуласяБлокування президії Київради відбувається вже другу сесію поспіль через небажання Кличка звільняти виконавців незаконних рішень, внаслідок яких 9 березня постраждали мешканці Татарки та депутати Святослав Кутняк і Юрій Левченко та намагання кличківської більшості по-суті одним рішенням протягнути понад сто незаконних ДПТ.Нормальні депутати Київради разом з громадою вимагають негайного звільнення начальника КП «Благоустрій» Андрія Андрєєва та голови Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука. Також громада разом з депутатами-свободівцями вимагає від кличківської більшості відмовитися від спроб протягнути незаконне рішення, яке має на меті спростити процедури ухвалення злочинних ДПТ.Звісно, більшість киян чудово розуміють, що віддати наказ "комунальним тітушкам", які о 3-й ночі, у вихідний день, перекривши вулиці прийшли розчищати місце під незаконну забудову в центрі столиці міг лише міський голова. Однак притягнення до відповідальності самого мера – це вже компетенція правоохоронних органів та виборців.https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2054029251532444&id=100007761677947Зрозумівши, що президію не вдасться розблокувати, секретар Київради Володимир Прокопів оголосив про перенесення сесії на четвер (22 березня), мотивуючи це рішення відсутністю кворуму :)

Gepostet von Прохор Антоненко am Dienstag, 20. März 2018

Сьогодні забудовник вкотре намагається встановити бетонний паркан для будівництва багатоповерхівки, рубаючи на своєму шляху десятки багаторічних дерев. При цьому цинічно використовуючи тітушок «славнозвісної» організації «Лівий Берег», які сьогодні вже встигли побити кількох місцевих мешканців. Разом з тим, коли почали штовхати жінок втрутився і я, щоб хоч якось разом з місцевим захистити дерева. В результаті підступно, ззаду, один з тітушок наніс мені удар в голову, в метрі від поліції… Вже звично для таких подій поліція нікого не затримала.

Ще раніше, коли я почав це знімати на відео, до мене підійшло два тітушки та вихопили з рук телефон. Проте побачивши, що неподалік стояли місцеві мешканці, які це бачили, телефон мені було повернуто.

Ви тільки уявіть, коли депутати через свавілля тітушок блокують сесію Київради, в цей же час тітушки захоплюють земельну ділянку під майбутнє незаконне будівництво, що на розі вулиць Львівська – Живописна в Святошинському районі столиці.https://www.facebook.com/prohor.antonenko/videos/2288014747878943/Сьогодні забудовник вкотре намагається встановити бетонний паркан для будівництва багатоповерхівки, рубаючи на своєму шляху десятки багаторічних дерев. При цьому цинічно використовуючи тітушок "славнозвісної" організації "Лівий Берег", які сьогодні вже встигли побити кількох місцевих мешканців. Разом з тим, коли почали штовхати жінок втрутився і я, щоб хоч якось разом з місцевим захистити дерева. В результаті підступно, із заду, один з тітушок наніс мені удар в голову, в метрі від поліції… Вже звично для таких подій поліція нікого не затримала.Ще раніше, коли я почав це знімати на відео, до мене підійшло два тітушки та вихопили з рук телефон. Проте побачивши, що неподалік стояли місцеві мешканці, які це бачили, телефон мені було повернуто. Забудовник прикривається рішенням Київради часів Черновецького, яким садибну забудову, якої тут ніколи не було, перевели в багатоповерхову забудову.Згідно Генплану міста тут зазначена зелена зона. Громада сьогодні забирається на 19.00

Gepostet von Прохор Антоненко am Dienstag, 20. März 2018

Забудовник прикривається рішенням Київради часів Черновецького, яким садибну забудову, якої тут ніколи не було, перевели в багатоповерхову забудову.
Згідно Генплану міста тут зазначена зелена зона.

Громада сьогодні забирається на 19.00

Джерело: Прохор Антоненко