Прохор Антоненко, депутат Київради

Пожежа на «Колібрісі» (Борщагівка). Випадковість чи підготовка влади під будівництва нового ТРЦ?

Як відомо, на кінцевій станції швидкісного трамвая №3 «Кільцева дорога» (проспект Леся Курбаса) вже будується незаконний ТРЦ. Проблема в тому, що зведення торговельного центру йде на землях транспортної інфраструктури, які, згідно Генерального плану, передбачені для будівнтцтва доріг і транспортних розв’язок. А орендар землі – КП «Київпастранс» – є замовником даного комерційного об’єкту.

Нещодавно стало відомо, що наприкінці цього року планується розпочати будівництво подібних ТРЦ на станціях «Гната Юри», «Ромена Роллана», «Польовий».

Для Києва будівництво ТРЦ на землях транспорту – вже закономірність. Згадаємо ТРЦ «Оазис» на Героїв Дніпра, розпочате будівництво на метро Святошино, плани на м.Доргожичі та інших об’єктах.

Пожежа на «Гната Юри» (Борщагівка) – умисний підпал як підготовка під будівництво нового ТРЦ?Пожежа дивним чином «співпала» з розпочатим 10 вересня ремонтом асфальтного покриття і перекриттям руху транспорту саме зі сторони «випадкового» займання.Як відомо, забудовник вже почав будівництво незаконного ТРЦ на кінцевій станції швидкісного трамвая №3 "Кільцева дорога" (проспект Леся Курбаса) і має наміри наприкінці 2017 року розпочати будівництво ТРЦ на станціях "Гната Юри", "Ромена Роллана", "Польовий".Зведення торгівельних центрів йде на землях транспортної інфраструктури (на замовлення КП «Київпастранс»), які згідно Генерального плану передбачені для будівнтцтва доріг і транспортних розв'язок. Наслідки такого підходу влади є дуже небезпечними. Після мерства Кличка можемо мати замість потрібних Києву сучасних розв’язок суцільні ТРЦ і транспортний колапс.Для Києва будівництво ТРЦ на землях транспорту вже закономірність. Згадаємо ТРЦ "Оазис" на Героїв Дніпра, розпочате будівництво на метро Святошино, плани на м.Доргожичі і інших об'єктах.#гетьКличка

Posted by Прохор Антоненко on Thursday, September 14, 2017

Джерело: Прохор Антоненко

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.