Прохор Антоненко, депутат Київради

Цього тижня на земельну комісію Київради були винесені два незаконних ДПТ (детальних плани території) в межах житлових масивів Райдужний у Дніпровському районі та Святошинському районі – Галагани. Інформація про засідання комісії з’явилась за один день до її проведення. Все робилося для того, щоби громада про це не дізналася. https://www.facebook.com/prohor.antonenko/posts/1919228781424210?pnref=story

Без врахування думки киян депутати хотіли протягнути незаконні ДПТ, котрі розроблено виключно в інтересах забудовників! Розробник в ролі доповідача не зміг дати відповідь на головне питання: «Де тут інтерес громади?». За ініціативою депутатів-«свободівців» голові комісії була надана пропозиція про зняття двох антисоціальних ДПТ з порядку денного. Але бажання забудувати Київ у будь-який спосіб стало важливішим для провладних депутатів. Було вирішено зробити паузу, сподіваючись, що люди розійдуться і потім все ж таки протягнути скандальні питання.

Під викрики «ГАНЬБА!» громадськість заборонила депутатам залишати свої робочі місця та вимагала перейти на бік громади. Після цього виникла штовханина, оскільки більшість депутатів провладної «Солідарності» мали намір залишити засідання. Наприклад, Дмитро Банас, який завзято намагався вислизнути з зали, вигадав історію про ефір на телебаченні. Навіть якщо б це була правда, то все одно для депутата має бути важливішим допомогти киянам, які його й обрали, ніж піаритись на телебаченні, розхвалюючи свого шефа, горе-мера.

Проте, спільні дії свободівських депутатів та громади змусили голову комісії все ж таки поставити питання зняття на голосування. Під тиском людей РІШЕННЯ ПІДТРИМАНО!!! Проекти двох ДПТ (Дніпровського та Святошинського районів) відправлено на доопрацювання з зауваженнями та вимогами почути громаду!!!
Тримаємо руку на пульсі. Слава Україні!

Джерело: Прохор Антоненко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ