Прохор Антоненко, депутат Київради

Активна співпраця депутата від БПП Вадима Пишняка з Михайлом Бурдою, який є головою ГО «Бюро з питань захисту екології та здоров’я», завершилась затриманням останнього. Прокуратура Київської області спільно з ГУ БКОЗ СБ України арештувала «еколога» за вимагання та висунули йому підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 КК України.

«Установлено, що затримана особа вимагала у підприємства щотижнево сплачувати йому грошові кошти. Сума залежала від обсягу видобутої підприємством продукції, за попередніми підрахунками «данина» становила близько 200 тисяч гривень на місяць. Окрім цього, голова вказаної громадської організації, у разі відмови підприємства сплачувати йому гроші, погрожував пошкодити та знищити майно підприємства.  При передачі 34 тис. гривень зловмисника затримано правоохоронними органами. За скоєне кримінальне правопорушення зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років», – прес-служба прокуратури Київської області.
https://www.facebook.com/LarysaSargan/posts/1546391428767709?pnref=story

Мешканці Святошинського району неодноразово були свідками активної співпраці депутата Київради Пишняка з так званим «екологом». На чому ґрунтувалась спільна діяльність можна тільки здогадуватись. Проте згадані особи часто проводили спільні наради в громадській приймальні депутата. «Екологи» також приходили на комісії в Київраду для підтримки питань, які лобіював депутат Пишняк (на фото).

Після затримання Бурди, Вадим Пишняк швиденько повидаляв чисельні спільні фото з представниками даної організації. Проте, такі тісні стосунки просто так не розірвеш і в Мережі залишилось багато згадок.

Джерело: Прохор Антоненко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ