Очільник Волинської обласної ради Ігор Палиця

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом імовірного підроблення документів у Волинській обласній раді під час відсутності голови Ігоря Палиці. Про це повідомляють Українські Новини.

За інформацією слідства, Ігор Палиця, який у листопаді 2015 року очолив Волинську облраду, на робочому місці з’являється дуже рідко. За період із 2016 року по вересень 2017 року він перебував за кордоном 338 днів.

Під час його відсутності «невстановлені особи» підписували від імені Палиці розпорядження з кадрових питань, розподілу бюджетних коштів та комунального майна. За версією правоохоронців, до службового підроблення, імовірно, причетні його заступники.

Як пише Волинь24, протягом 2016 року Ігоря Палиці не було в Україні 153 дні. Станом на вересень 2017 року, він був за кордоном 185 днів. Найчастіше Палиця відвідував Женеву, де нібито живе його родина. Приїжджає в Україну чиновник тільки на сесію Волинської обласної ради.

«Так, я проводжу робочий час у Швейцарії, де перебуваю на робочому місці, але при цьому все робиться, тому жодних проблем», – заявив Палиця.

Читайте: Громадяни оплатять Гройсману робочий день, який він прогуляв на форумі Порошенка