За словами Луценка, вбивця Вороненкова – на межі смерті

Київська поліція зареєструвала розстріл колишнього депутата російського парламенту Дєніса Вороненкова як «умисне вбивство». Про це повідомив речник МВС Артем Шевченко. Згодом цю інформацію підтвердив і Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Наразі справу передали до прокуратури столиці, інформує УНН.

Луценко повідомив, що кілер, який стріляв у Вороненкова, наразі перебуває на межі смерті. У лікарні штучно підтримується серцевий ритм.

«У кілера два поранення в область грудини і голови, наскрізний постріл в голову, що унеможливлює зараз слідчу роботу з ним», – додав Генпрокурор.

Голова ГПУ уточнив, що на місці вбивства знайшли 20 гільз і вилучили пістолет кілера «ТТ». В охоронця також вистрілили, він отримав  поранення в область серця. Проте, охоронець живий, при пам’яті й співпрацює зі слідством.

Луценко також повідомив, що сьогодні загиблий мав дати свідчення військовому прокурору після зустрічі з Іллею Пономарьовим.

Попередні версії вбивства – контрабанда ФСБ РФ та надання свідчень у справі екс-президента Віктора Януковича.

«На цей момент ми маємо дві версії. Для того, щоб їх окреслити, треба пояснити, хто такий був депутат Вороненков. Він працював у Федеральній службі протидії наркотикам та контрабанді РФ… На цей момент попередніми версіями є як версія свідка у справі Януковича, так і версія вбивства справи контрабанди ФСБ РФ під прикриттям президента РФ. Думаю, що обидві ці версії будуть відпрацьовані у ході слідства, яке моїм рішенням передане із рук Нацполіції до прокуратури міста Києва», – зазначив Ю.Луценко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 23 березня у центрі Києва розстріляли екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Вороненкова, який давав свідчення у справі колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Було поранено двох людей  – охоронця Вороненкова і стрілка. Останнього затримали. Він з пораненнями госпіталізований у реанімацію та перебуває під посиленою охороною.

На думку екс-депутата російського парламенту Іллі Пономарьова, за вбивством можуть стояти російські спецслужби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ