Суд відхилив клопотання САП про трансляцію в судовому засіданні відеоматеріалів з участю нардепа

Солом’янський районний суд Києва 18 липня розглядає клопотання про обрання запобіжного заходу для народного депутата Борислава Розенблата, який є фігурантом «бурштинової» справи та з якого Верховна Рада напередодні зняла недоторканність. Про це повідомляє 24 канал.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає для народного обранця 10 мільйонів гривень застави.

Під час судового засідання суд відхилив клопотання САП про трансляцію в судовому засіданні відеоматеріалів з участю Борислава Розенблата.

Суддя Світлана Кушнір погодилась на клопотання адвокатів через те, що йдеться лише про деякі частини відео, а не про повну версію. У свою чергу, прокурор САП уточнив, що повний запис становить 60 годин.

У результаті, суддя відмовилася від перегляду фільму, але дозволила прокурору посилатися на матеріали.

Нагадаємо, 11 липня депутати Верховної Ради більшістю голосів підтримали подання Генпрокурора про зняття недоторканності з нардепа Борислава Розенблата та його колеги з «Народного фронту» Максима Полякова. Вони обоє є фігурантами так званої «бурштинової» справи.

7 липня під час розгляду регламентним комітетом Верховної Ради подання ГПУ щодо притягнення до відповідальності Розенблата Генеральна прокуратура та САП продемонстрували відеодокази вимагання та зловживання службовим становищем парламентарем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ