Активісти і волонтери б’ють на сплох та закликають уважніше придивитися до священнослужителя УПЦ МП

Священика УПЦ Московського патріархату Олександра Шпака, який свого часу відмовився відспівувати бійця АТО та є пропагандистом «русскава міра», можуть призначити на посаду капелана в Одеський військовий госпіталь. Про це на своїй стоорінці у Facebook повідомив одесит Олександр Коваленко. 

У зв’язку з цією звісткою активісти і волонтери б’ють на сплох та закликають уважніше придивитися до священнослужителя.

«Мені здається, це якийсь сюрреалізм – дізнатися, що в 2017 році в Одеський військовий госпіталь капеланом хочуть призначити людину, яка не тільки є представником Московського патріархату, а й часто густо припадає на вуха ниттям про братовбивчу війну», – написав одесит.

Коваленко додав, що свого часу Шпак відмовився відспівувати бійця Збройних Сил України. Також він знайомий патріотам міста своїми проросійськими поглядами і пропагандою «русскава міра».

«І тепер цю людину, при повному потуранні МО і СБУ хочуть призначити туди, де моральна підтримка і психологічна допомога бійцям потрібні як ніколи. У кого взагалі вистачає мізків пропускати ці кандидатури і взагалі, як ще можливо, що б виникали подібні прецеденти?», – пише активіст.

Мне кажется это какой-то сюрреализм, узнать, что в 2017 году в Одесский военный госпиталь капелланом хотят назначить чел…

Posted by Alexander Kovalenko on Friday, September 1, 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, діяльність священиків УПЦ Московського патріархату на капеланській службі в лавах Національної гвардії не заборонена. Проте, на територію військових частин можуть бути недопущені священики релігійних організацій, центри яких розташовані на території держави-агресора.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ