У березні 2014 року Служба безпеки України вже видворяла з країни громадянина Росії Ігоря Шувалова

Російського пропагандиста, фактичного керівника інформаційної служби телеканалу «Інтер», шефа скандальної екс-продюсерки каналу Марії Столярової Ігоря Шувалова українські прикордонники видворили за межі України із забороною вїзду строком на 5 років. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

«За оперативними даними, антиукраїнська діяльність Шувалова використовувалася спецслужбами Російської Федерації в активних заходах впливу з висвітлення спеціально підготовлених та резонансних повідомлень через засоби масової інформації, зокрема, з висвітлення у ЗМІ репортажів щодо звинувачення чинної української влади у військовому захопленні влади у 2014 році та плануванні акції «Небесна сотня», – нагадує Геращенко.

«Також зазначений громадянин залучений до широкомасштабної акції щодо зриву євроінтеграційних та сучасних реформ в Україні та бере активну участь у проекті просування Росії, як єдиного нащадка «країни-переможця фашизму у Великій Вітчизняній війні» (а не в Другій світовій) та Росії, як уособлення сучасного антифашизму, що проводиться в ідеологічних рамках «Георгіївські стрічки» та «Безсмертний полк», – пише радник міністра.

Нагадаємо, що в березні 2014 року Служба безпеки України вже видворяла з країни громадянина Росії Ігоря Шувалова. За даними Антона Геращенка, рішення було скасовано під тиском співвласників телеканалу «Інтер» на тодішнього голову СБУ Валентина Наливайченка», і «Шувалов ще три роки продовжував виконувати завдання російської пропаганди, фактично керуючи інформаційним блоком «Інтера».

Перемога! Сьогодні російський пропагандист, фактичний керівник інформаційної служби телеканалу "Інтер", шеф відомої пр…

Posted by Антон Геращенко on Montag, 22. Mai 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ