Порошенко не здатен контролювати силовиків?

«Прорив Саакашвілі» продемонстрував низку важливих недоліків чинної влади і вітчизняної системи безпеки, що виявилася безсилою проти купки людей. Так, очільник МВС Арсен Аваков і глава ДПСУ Петро Цигикал навіть не спромоглися скоординувати своїх «орлів» і розробити план недопущення в’їзду Саакашвілі. Однак про що це свідчить насправді – некомпетентність чи бажання щось показати Президенту – пояснив оглядач Ян Борецький у статті для видання InfA.

За словами автора, у цій ситуації можна зробити висновок, що Петро Порошенко не контролює силовиків, тому у разі масштабних заворушень вони не захищатимуть Президента до останнього, як це було з Януковичем.

«Невідомо, як себе поведе поліція і прикордонники, якщо росіяни розпочнуть масований наступ. Донецькі журналісти розказували, що після обстрілу Маріуполя в січні 15-го першими побігли з міста саме есбеушники й міліція. Якось страшно моделювати поведінку київської поліції, якщо (не доведи Господи) російські літаки загудять над столицею…», – підкреслює Борецький.

Він переконаний – глава держави не виконує обов’язків Головнокомандувача і гаранта Конституції, хоча і хвалиться, що протистоїть «великій» Росії, однак сам не в змозі організувати захист кордону від купки маргіналів.

Крім того, автор зауважив, що керівництво МВС і ДПСУ – люди некомпетентні та інтелектуально обмежені: «Вони могли б організувати акуратну операцію «блокування Саакашвілі на кордоні» – варіантів сотня – але вони вибрали якийсь тупізм із мінуванням! Навіть якщо вони і хотіли щось продемонструвати Президенту, якось його пошантажувати, вони мали б розуміти, що комедія із «проривом Саакашвілі» на територію України принесе, окрім ганьби та втрати іміджу, ще й неконтрольовані, небезпечні наслідки для них.

Повну версію статті читайте тут: Прорив Саакашвілі: Влада за один день втратила легітимність

БЕЗ КОМЕНТАРІВ