Деякі продукти можуть допомогти побороти безсоння

При безсонні зовсім не обов’язково одразу ж приймати снодійні чи заспокійливі, оскільки насправді проблема може бути просто у неправильному харчуванні. 24 наводить список продуктів, при регулярному вживанні яких засинати вдасться значно швидше.

Грецький горіх. Ці горіхи – справжнє джерело триптофану, амінокислоти, яка виробляє серотонін та мелатонін. Вони дуже необхідні для організму, оскільки розслабляють розум та допомагають врегулювати біологічний годинник. Крім того, цей продукт чудово налаштовує тіло на хороший сон.

Мигдаль. При безсонні лікарі радять з’їсти кілька горішків, оскільки них багато магнію, який розслабляє м’язи, поліпшує сон та допомагає подолати головний біль.

Більше того, білок, яким багатий мигдаль, допомагає підтримувати стабільний рівень цукру в крові під час сну та перешкоджає виділенню адреналіну.

Тепле молоко. Склянка розігрітого молока діє дуже заспокійливо. Науковці навіть порівнюють його із теплою ковдрою. Молочні продукти сприяють виробленню серотоніну, який викликає сонливість і чудово розслабляє організм.

Вишневий сік. Цей сік містить багато мелатоніну. Також він підвищує рівень інсуліну в крові, який розслабляє тіло і налаштовує його на сон.

До того ж, вчені встановили, що дві склянки цього соку в день можуть продовжити тривалість сну до 90 хвилин. Ощоправда, не варто зловживати пакетованими соками, оскільки у них дуже багато цукру. Віддайте перевагу домашнім фрешам.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ