Автомобілям доводилося їхати в окропі крізь димову завісу

Увечері 12 жовтня на проспекті Лобановського, 126 у Києві навпроти заправки прорвало труби гарячого водопостачання. Внаслідок аварії частину проспекту залило водою з каналізаційного люка. Від гарячої води в повітря піднялася пара. Про це у Facebook повідомляє портал dtp.kiev.ua.

Автомобілям доводилося їхати в окропі крізь димову завісу. Співробітники місцевого ЖКГ, які приїхали на місце події, сказали, що це результат підготовки до опалювального сезону, і поїхали.

Вечером 12 октября на проспекте Лобановского прорвало трубы горячего водоснабжения. В результате часть проспекта залило …

Posted by dtp.kiev.ua on Donnerstag, 12. Oktober 2017

Прорыв трубы горячего водоснабжения на Лобановского. Приехали сотрудники местного ЖКХ, говорят, что это результат подготовки к отопительному сезону и уехали. Вероятно, начало отопительного сезона на Лобановского переносится на неопределенный срок. Видео: Антон

Posted by Киев Оперативный on Donnerstag, 12. Oktober 2017

Тим часом мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про подачу телоносія у житлові будинки столиці з 16 жовтня. Розпочати опалювальний сезон доручено теплопостачальним підприємствам і організаціям незалежно від форм власності за умови готовності систем теплоспоживання.

Як відомо, наразі у Києві стартувала подача тепла у школи, лікарні та дитсадки за їхніми заявками. Також у КМДА повідомили, що постачання гарячої води у всі столичні будинки відновиться одночасно з початком подачі опалення.

Раніше мер Києва повідомив, що думки киян щодо опалення розділилися: мовляв, частина просить увімкнути його, а інші кажуть, що варто почекати і таким чином зекономити кошти.

Варто зазначити, що синоптики обіцяють значне потепління з наступного тижня. Температура повітря в Києві підвищиться до +15.. +19 градусів. Як відомо, опалювальний сезон зазвичай стартує коли упродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8 градусів С.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ