Хулігани пошкодили табличку з назвою центру біля входу до будівлі Українського культурно-інформаційний центру, який працює при українському посольстві у Франції

Під час протестів «жовтих жилетів» у Парижі постраждав Український культурно-інформаційний центр – невідомі пошкодили табличку з назвою закладу. Про це інформує УНІАН.

Хулігани пошкодили табличку з назвою центру біля входу до будівлі Українського культурно-інформаційний центру, який працює при українському посольстві у Франції на авеню де Мессін в районі парку Монсо.

Наслідки хуліганської витівки сфотографував і виклав у Facebook емігрант Володимир Шпиньов.

Мда…

Gepostet von Володимир Шпиньов am Sonntag, 9. Dezember 2018

«Жовті жилети воювали з банками, супермаркетами, магазинами-буржуїнами та українським культурним центром у Парижі. Прямо так і бачу француза в жилеті, який з криком «sssuuqqqaaa!». Лупить рогом по табличці. І занюхує рукавом», –прокоментував витівку вандалів народний депутат України, голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв.

Нагадаємо, 8 грудня в рамах протесту «жовтих жилетів» у Парижі поліція застосувала сльозогінний газ та відтіснила щитами демонстрантів. Також вперше з 2005 року на вулиці Парижа вивели бронетранспортери. На вулицях міста з’явилися перші барикади. Протестувальники використовують сміттєві баки, бетонні плити та навіть дерева, щоб відгородитися від поліції.

9 грудня стало відомо, що внаслідок масових протестів «жовтих жилетів» у Парижі затримали 1723 демонстрантів, із них 1220 – заарештували.

Читайте: На протестах «жовтих жилетів» у Парижі розгорнули ганчірку «ДНР» (фото)