Наступного тижня прем’єр Британії надішле до Брюсселя лист про вихід королівства з ЄС

Уже 29 березня прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей застосує статтю 50 Договору про ЄС, чим розпочне процедуру виходу країни з Євросоюзу. Про це заявив речник британського лідера, повідомляє The Guardian.

Постійний представник Британії у ЄС Тім Барроу повідомив Брюссель, що відповідний лист від прем’єра Британії очікується саме на цю дату.

Міністр британського уряду, відповідальний за вихід країни з ЄС, Девід Девіс також підтвердив, що стаття 50 буде активована наступного тижня.

«У червні минулого року народ Британії ухвалив історичне рішення вийти з ЄС. Наступної середи уряд дасть хід цьому рішенню і формально розпочне процес, застосувавши статтю 50», – сказав він.

Прем’єр Британії Тереза Мей 20 березня відвідала Уельс в рамках плану щодо взаємодії з усіма народами Сполученого Королівства, перш ніж офіційно стартує процедура виходу країни з Євросоюзу. Також Мей має намір відвідати Північну Ірландію й Шотландію перед запуском Brexit.

Нагадаємо, 16 березня королева Великої Британії підписала закон, який дозволяє почати процедуру виходу країни зі складу Євросоюзу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ