«Укртелеком» повідомив, що вже почав виконувати указ президента про санкції проти російських соцмереж

Один з найбільших Інтернет-провайдерів України «Ланет» може впродовж декількох хвилин заблокувати сайти, які потрапили під дію санкцій. Про це інфомує Liga.net.

«Жодної додаткової техніки для цього не потрібно. Така ж ситуація повинна бути і у більшості великих провайдерів. У невеликих провайдерів можуть виникнути проблеми, як із серверними потужностями, так і з софтом», – уточнили в компанії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Укртелеком» повідомив, що вже почав виконувати указ президента про санкції проти російських соцмереж та Інтернет-ресурсів.

У свою чергу, один з найбільших Інтернет-провайдерів компанія «Тріолан» повідомила, що поки не знає, як технічно реалізувати рішення про санкції.

В Інтернет-асоціації України заявляють, що здійснення блокування російських сайтів українськими провайдерами поки технічно неможливо. Там вважають, що для реалізації рішення про санкції провайдерам потрібен час і великі кошти на переоснащення обладнання та зміну топології мережі.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних і 468 юридичних осіб. Зокрема, під санкції потрапили «Яндекс», «Мейл.РУ ГРУП», «Вконтакте» та «Одноклассники».  Крім того, санкції торкнуться й низки російських ЗМІ. Зокрема, йдеться про ТВ Центр, РБК, ВГТРК, НТВ, канал «Звєзда», ТНТ, КТ Москва, «Россия Сегодня», РЕН ТВ.

Тим часом у соцмережі «Одноклассники» вже заявили, що знайдуть спосіб продовжити роботу в Україні попри потрапляння під санкції. Кажуть, що соцмережа – передусім розважальна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ