Компанія Mastercard спільно з «ПриватБанком» презентувала цифровий безконтактний гаманець

У Києві пасажири метрополітену зможуть cплачувати за проїзд за допомогою мобільного телефону. Для цього потрібно мати смартфон із програмним забезпеченням Android. Про це йдеться у повідомленні підземки у Twitter.

«Тепер не тільки жетон, а й банківська картка не потрібна. П’ять мільйонів людей можуть платити за проїзд в метро мобільним», – йдеться в повідомленні.

Компанія Mastercard спільно з «ПриватБанком» презентувала цифровий безконтактний гаманець на платформі Mastercard Enablement Digital Service (MDES) в Україні.

Він дозволить користувачам швидко та безпечно розраховуватися у фізичних торгових точках за допомогою смартфону – на POS-терміналах, які підтримують технологію безконтактної оплати Mastercard.

NFC-гаманець доступний для мобільних пристроїв з версією програмного забезпечення Android 4.4 KitKat і вище із вбудованим NFC-чіпом.

Для того, щоби безконтактно сплачувати за покупки смартфоном, користувачам потрібно встановити та активувати NFC-оплату в додатку «Приват24», а в торговій точці просто піднести розблокований телефон до термінала.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ