Мотивом підриву батьком розстріляного чеченця Руслана Тапаєва могло бути намагання вберегти від розправи молодшого сина

Стали відомі нові подробиці підриву гранати під час судового засідання у Нікопольському міськрайонному суді. У місті ходять чутки, що ці події пов’язані з переділом наркобізнесу. Мовляв, мотивом підриву батьком розстріляного чеченця Руслана Тапаєва гранат є намагання вберегти від розправи свого молодшого сина. Про це пише місцеве видання nikopolnews.net.

30 листопада в Нікопольському міськрайонному суді розірвалися дві гранати. Внаслідок вибуху двоє людей загинули, 11 – отримали поранення. Трагедія стала відлунням резонансного злочину лютого 2016 року, коли на вулиці Казанцева в Нікополі був розстріляний автомобіль. Тоді двоє людей, які перебували в автівці, загинули. Одним із загиблих виявився Руслан Тапаєв.

Справу про розстріл автівки у серпні 2016 року перелади о суду, але вирок досі не ухвалений. 30 листопада відбулося 21-е судове засідання, яке знову перенесли через неявку одного з адвокатів. Коли суддя оголосив про перенесення судового засідання – пролунав вибух.

Гранату в бік підсудних кинув батько загиблого в лютому Тапаєва. Друга граната розірвалася або у нього в руках, або поруч із ним. Чоловік загинув на місці.

Всі троє підсудних, серед яких і Ян Яцишин, відомий в Нікополі на прізвисько «Мопа», отримали поранення. Серед постраждалих – співробітники суду та інші учасники засідання. Один з поранених пізніше помер в лікарні.

Варто зазначити, що «Мопу» в Нікополі пов’язують із наркобізнесом. Також уваги заслуговує і той факт, що у грудні минулого року другий син Тапаєва Султан здійснив наїзд на пішохідному переході в районі автовокзалу на двох жінок. Обидва загинули. Нещодавно за цей злочин Тапаєв-молодший отримав термін. Є припущення, що, кидаючи гранату в підсудних, батько засудженого намагався уберегти сина від можливої ​​розправи з боку «Мопи», коли той теж виявиться на зоні.

За даними видання, про ворожнечу між Тапаєвими і «Мопою» відомо давно. Є інформація що її причина – переділ наркобізнесу в Нікополі.