Загалом ДСНС зафіксувала 26 порушень пожежної безпеки в закладі відпочинку

Можливою причиною пожежі в дитячому таборі «Вікторія», внаслідок якої загинули троє дітей, були несправні електроприбори. Про це повідомив начальник управління ДСНС в Одеській області Євген Решетняк, передає Українська Служба Інформації.

За його словами, встановлені електроприлади були без належної ізоляції від дерева, яке також не було просякнуте спеціальною протипожежною рідиною.

Загалом ДСНС зафіксувала 26 порушень пожежної безпеки. Зокрема, називають відсутність сигналізації та виведення сигналу на головний пункт. Також йдеться про відсутність пожежних водойм та технічного журналу.

Як йдеться в повідомленні рятувальників, про займання стало відомо через годину після його початку. Самі пожежники прибули за 10 хвилин.

«Згідно з законом, відповідальність несе не тільки директор, а і замовник таких робіт, підрядні організації та контролюючі чиновники. Ми виносили приписи, але ніхто не усунув порушення», – заявив Решетняк.

Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля. Вогонь повністю знищив будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. Внаслідок надзвичайної події загинули троє дітей, ще двоє – доправлені до лікарні.

Ввечері 16 вересня біля мерії Одеси пройшов мітинг у зв’язку з пожежею в дитячому таборі «Вікторія», активісти штурмували будівлю.

Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами недбалості службових осіб районного відділу ДержНС та органів місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 367 КК України).

У зв’язку з трагічними подіями влада Одеси та Києва ухвалила рішення про тотальну перевірку шкіл і садків на дотримання правил пожежної безпеки.