Новим главою ПАРЄ став іспанець Аграмонт
Новим главою ПАРЄ став іспанець Педро Аграмунт із Європейської народної партії

Новим головою Парламентської асамблеї Ради Європи став представник Європейської народної партії, іспанець Педро Аграмунт. Про це повідомила народний депутат України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«У ПАРЄ аншлаг, зала повна. Обрали нового голову Асамблеї – представника Європейської народної партії, іспанця Педро Аграмунта», – написала вона.

Геращенко додала, що Аграмунт належить до «членів ЄНП, які виступають «за діалог» з РФ і прогнозовано, що на президентській посаді посилюватиме і відстоюватиме цю позицію».

«Ми, наша делегація, наголошуємо, що діалог – це завжди двостороння робота, а не шантаж усього світу», – зазначила Геращенко.

За її словами, у своєму першому виступі новий голова ПАРЄ озвучив чотири ключові європейські виклики: загроза тероризму, міграційна криза, зростання популізму та відкриті конфлікти на континенті.

«Він – що дуже обнадійливо – окремо згадав Україну і заявив, що сепаратисти за підтримки РФ тримають в окупації частину країни, що від конфлікту загинуло 9 тисяч людей», – написала Геращенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи відкривається 25 січня у Страсбурзі. Форм відбувається без участі російської делегації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ