Якщо Майданович не заплатить, то перебуватиме під вартою у Київському СІЗО до 5 жовтня 2017 року

Старшому офіцеру виробничо-технічного відділення першого окремого відділу капітального будівництва Державної прикордонної служби В’ячеславу Майдановичу, який є фігурантом справи про розкрадання коштів під час будівництва так званої «Стіни» на кордоні з Росією, суд призначив запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО до 5 жовтня. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Згідно з рішенням, в якості альтернативи він може внести заставу на суму в 505 тис. гривень, хоча суд просили призначити заставу в 8 млн 120 тис. грн.

Якщо Майданович не сплатить гроші, то перебуватиме під вартою у Київському СІЗО до 5 жовтня 2017 року. Також його зобов’язали здати паспорти і носити електронний браслет.

Нагадаємо, НАБУ затримало шістьох осіб за підозрою в розкраданні 16 млн грн на будівництві «Стіни» на кордоні з Росією. Згодом стало відомо, що затримано сімох осіб – їм повідомили про підозру.

Так званий проект «Стіна» («Європейський вал») передбачає інженерно-технічне облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ