«QUEST.bike» дозволяє перетворити подорожі містами на захоплюючі ігри
«QUEST.bike» дозволяє перетворити подорожі містами на захоплюючі ігри

26 червня в Києві представлять новий проект україно-німецької команди – «QUEST.bike». Захід відбудеться в креативному просторі «Часопис», засновники проекту розповідатимуть про створену ними ігрову платформу для туристів, яка дозволяє перетворити велосипедні подорожі містами на цікаві ігри.

Cultprostir зазначає: клієнт, купивши в компанії сценарій гри, зможе зіграти в неї з групою друзів у будь-який зручний для нього час. У «Часописі» буде анонсований перший київський велоквест. Також у найближчих планах – презентація велоквестів для Львова, Одеси та інших міст. Проте українсько-німецька компанія орієнтована на проведення квестів здебільшого в європейських містах.

Співзасновник проекту Володимир Дем’яненко каже: «Всі учасники команди проекту є шанувальниками велосипеда. Нам подобається подорожувати на цьому екологічному транспорті. А ще ми любимо активні інтелектуальні ігри. Власне, ідея проекту в тому, щоб заміксувати ці компоненти і перетворити екскурсію по місту в цікаву пригоду з детективним сюжетом. Крім того, ми вважаємо, що «QUEST.bike» сприятиме залученню європейських туристів в українські міста».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ