Путіну знову вказали на явну брехливість його «Прямої лінії»

Щорічну «Пряму лінію» з Путіним влаштовують, щоби продемонструвати: президент РФ – чарівник, якому все під силу. Режисерам цього формату спілкування росіян та Путіна було важливо транслювати людям відчуття спокою, впевненості і захищеності, пише Tageszeitung.

За словами авторів, насправді «Пряма лінія», яка відбулася 15 червня, симулює взаємодію між народом і керівництвом Кремля, якої фактично вже давно немає.

«Президент РФ почав це «спілкування» з роз’яснення економічної ситуації в Росії. В його сприйнятті все тут (в Росії – ред.) набагато краще, ніж виглядає насправді за стінами Кремля», – ідеться у статті.

«Однак не заради цього влаштовується марафон запитань і відповідей: Путін грає в ньому роль чарівника, якому все під силу. Крім того, формат пропонує президенту можливість дистанціюватися від бюрократії і політичної еліти. Шеф Кремля підкріплює тим самим старий добрий російський міф: все в країні було б інакше, якби цар-батюшка про все знав», – іронізує автор матеріалу.

Крім того, на його переконання, варто відзначити і блискучу драматургію «Прямої лінії».

«Путін висловив упевненість, що в Росії є друзі і за океаном. Коментуючи нинішній скандал навколо екс-очільника ФБР Комі, Путін заявив про те, що його поведінка не відрізняється від дій інформатора Сноудена, і запропонував Комі притулок у Москві», – резюмує оглядач.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ