Шведська мережа товарів для дому IKEA офіційно заявила про плани вийти на український ринок у грудні 2017 року

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA вийде на вітчизняний ринок. Це підтвердив президент Петро Порошенко  у Twitter.

«IKEA заходить в Україну! Сьогодні маю зустріч з головним виконавчим директором IKEA у Південно-Східній Європі Стефаном Вановербеке. Україна довго чекала цієї новини», – заявив Порошенко.

Також президент зазначив, що вихід IKEA на український ринок стане гарним сигналом для інших світових брендів про те, що з Україною потрібно мати справу.

Нагадаємо, у грудні 2017 року шведська мережа товарів для дому IKEA офіційно заявила про плани виходу на український ринок.

Іще 2005 року компанія мала намір побудувати під Києвом торгово-розважальний центр і вкласти 1 млрд доларів в ТРЦ по всій Україні, однак 2007-го Київська міська адміністрація відмовилася надати IKEA ділянку в 55 га під будівництво.

2010 року, розчарувавшись в українській владі, шведський гігант продав свої активи в Україні – два деревопереробних заводи та меблеву фабрику. Активи у Міжгір’ї купила датська лісопереробна компанія DDS. Два інших підприємства викупила румунська Plimat.