Ярош
Ярош про роботу на СБУ: це не зрада, а революційне державне будівництво

Голова громадського військово-патріотичного руху «Правий сектор», народний депутат Дмитро Ярош прокоментував згоду Добровольчого українського корпусу (ДУК) на легалізацію у якості штатних співробітників «Альфи» – спецназу СБУ. Інтерв’ю з нардепом розміщене на офіційному каналі ДУКу на YouTube. «Постійно бігати і кричати «Ре-во-лю-ці-я!» – це доволі легко, а ось робити конкретні революційні кроки в державному будівництві – це набагато важче, бо це системна кропітка робота», – заявив Ярош.

На його думку, такі свідомі дії військових добровольців-націоналістів цілком узгоджуються з проголошеними ним тезами на народному віче 21 липня (Київ, Майдан Незалежності). «Я говорив ще на віче – пам’ятаєте, можливо – на з’їзді, що нас дуже хочуть купити на путінську наживку. «Давайте зараз, повстаньте, змітайте владу, самі приходьте до влади», – кричать великі радикали. Але при тому всьому ми чудово усвідомлюємо, що зараз не час якихось великих потрясінь всередині держави», – підкреслив Ярош.

Натомість націоналісти у лавах спецназу СБУ, говорить Ярош, мають «стати орієнтиром для інших державних силових структур». Нардеп зазначив, що нова демократична влада здійснює цілу низку «позитивних зрушень», зокрема, в МВС та ЗСУ. Він додав, що до ЦСО «А» СБУ увійдуть дві третини особового складу ДУКу. На основі запасних батальйонів буде сформовано організацію зі сприяння обороні України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 липня на Майдані Незалежності в Києві відбулося народне віче під назвою «Геть владу зрадників!», яке організував «Правий сектор». Під час проведення заходу націоналісти вимагали референдуму про недовіру чинній владі, запровадження воєнного стану та легалізації добровольців.

Інформаційний Акцент

2 КОМЕНТАРІ

  1. А тех убийц из ПС, что в Закарпатье людей постреляли Ярош уже выдал правоохранителям? Или скрывает и сам ходит под статьей о “недонесении”?

  2. Та , Мітя, ЗРАДИВ ТИ ВІЧЕ, ЗРАДИВ УКРАЇНУ, ПРОДАВ ПРАВИЙ СЕКТОР !!!! ЗА ЮДИНІ ТРИДЦЯТЬ СРІБЛЯНИКІВ !!! ПОЧАВ ГУЗНО ВЛАДІ ЛИЗАТИ, А ЧЕРЕЗ ГУЗНО НАРОДУ Й УКРАЇНИ НЕ ВИДНО !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!! СЛАВА ГЕРОЯМ !!!ГАНЬБА ЗРАДНИКАМ !!!

Comments are closed.